Посвята в студенти – це традиційна подія, яка відбувається щорічно у нашому закладі освіти. Ця подія є своєрідним ритуалом для першокурсників та символізує їхнє приєднання до студентської родини. 15 жовтня ми запалювали під хіти 70-80-90 і сьогодення! Було драйвово, творчо, феєрично і мега круто! Вітаємо першокурсників в нашій дружній та творчій родині СМ! Разом творимо і разом витворяємо!.
Вам також може сподобатись
Мистецтво пам’яті та відродження: студентки ФККіМ — учасниці всеукраїнського конкурсу до 40-річчя Чорнобильської трагедії
Студенти коледжу обговорили важливість самооцінки в рамках акції «16 днів проти насильства»





