Студенти І-ІІ курсів взяли активну участь у першому етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика! Вони не лише проявили свої знання й любов до рідної мови, але й долучилися до святкової церемонії відкриття конкурсу. Захід транслювався на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України, що дало можливість усім охочим відчути цю особливу атмосферу. З привітальним словом виступили Павло Юхимович Гриценко, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України, чинний член НТШ; Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови та ін. Вітаємо наших знавців мови та бажаємо подальших досягнень на наступних етапах конкурсу!
Вам також може сподобатись
Тріумф у Чернівцях: студентський хор коледжу здобув І місце на Міжнародному конкурсі під егідою ЮНЕСКО
«Пам’ять, що єднає покоління»: студенти-інформаційники провели акцію-спомин у центральній бібліотеці міста






