23 жовтня наші студенти відвідали Івано-Франківський музей визвольної боротьби ім. Степана Бандери та вшанували пам’ять борців за незалежність України. Екскурсія стала для них незабутнім досвідом та нагадуванням про важливість боротьби за свободу. Експонати музею свідчать про страшні часи, але водночас і про незламний дух українців. Відвідування Музею визвольних змагань – це не просто екскурсія, а важливий крок у формуванні свідомого громадянина. Наші студенти дізналися про героїчні подвиги українців та зрозуміли, якою ціною дається наша незалежність.
Вам також може сподобатись
22 жовтня для студентів ОПП «Сценічне мистецтво» поїздка на відпочинок в Карпати стала цікавою пригодою…
Цикл Різдвяно-новорічних свят розпочато!













