СТУДЕНТИ ОБРАЛИ ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 25 вересня 2024 року у ФККіМ (м. Калуш) відбулися вибори Голови студентського самоврядування. У онлайн-голосуванні брали участь здобувачі освіти всіх спеціальностей коледжу. Цього року на посаду Голови студентського самоврядування коледжу претендували дві кандидатки: кандидатка №1 – Евеліна ЧОПЕЙ (студентка III курсу ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» та кандидатка №2 – Леся БОДНАРУК (студентка III курсу ОПП «Пісенне мистецтво» . Обидві студентки презентували свої програми, з якими міг ознайомитися кожен студент та віддати перевагу тій чи іншій кандидатці. За результатами виборів – 74.2% студентів віддали свій голос за Лесю БОДНАРУК та 25.8% студентів – за Евеліну ЧОПЕЙ. За результатами голосування Головою студентського самоврядування обрали Лесю БОДНАРУК! Вітаємо Лесю БОДНАРУК із перемогою! Віримо, що вона гідно працюватиме із студентським колективом реалізовуючи цікаві та продуктивні проєкти!
Вам також може сподобатись
Мистецтво живого слова: студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» презентували практичні роботи з байки
20 вересня відсвяткувли посвяту першокурсників спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»


