19 листопада студенти освітньо- професійних програм «Сценічне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» поїхали до Івано-Франківського національного академічного драматичного театру на перегляд вистави «Попелюшка». Чудово проведений час в колі друзів, смачна кава, велична атмосфера театру і захоплююча вистава з сучасною інтерпретацією. По перегляді мали змогу поспілкуватися з акторами, побачити закулісся і зробити фото на згадку
Вам також може сподобатись
Педагогічний семінар-практикум викладачів образотворчого мистецтва ФККІМ
Абсолютна перемога: вокальний ансамбль «Намисто» здобув ГРАН-ПРІ Всеукраїнського конкурсу «Вітрила весни»







